logotyp

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu DKF PsychomUWi, które odbędzie się w Kinie Muranów 22 marca o godzinie 20:00. Obejrzymy polski dokument portretujący osobę transpłciową - "Mów mi Marianna". Tradycyjnie po seansie odbędzie się dyskusja z gośćmi, którzy wygłoszą także krótką prelekcję - panią Edytą Baker, członkiem zarządu i rzecznikiem prasowym organizacji Trans-Fuzja, transseksualną kobietą w trakcie procesu korekty płci oraz panią Izabelą Jąderek, psychologiem seksuologiem, edukatorką seksualną i wykładowcą akademickim.

Bilety w cenie 12 zł dostępne w kasie Kina Muranów. Istnieje też możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów na stronie internetowej kina.

Serdecznie zapraszamy!

Dyskusyjny Klub Filmowy "PsychomUWi" to projekt realizowany przez Kino Muranów oraz SKN Psychoterapii "Dialog". Co miesiąc będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa na projekcję filmu o tematyce psychologicznej, a następnie na spotkanie z zaproszonym gościem - specjalistą w problematyce poruszanej przez wyświetlany film. Zapraszamy wszystkich chętnych, choć trochę zainteresowanych tematyką psychologiczną.

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp