logotyp

DKF Psycho mUWi ma przyjemność zaprosić Państwa na specjalny pokaz „Historii małżeńskiej” w reżyserii Noah Baumbacha!

Kiedy? 9 stycznia 2020 roku (czwartek)
Gdzie? Kino Muranów

„Historia małżeńska” to wnikliwy i pełen empatii obraz rozpadającego się małżeństwa i wspierającej się rodziny.

Został uznany za jeden z najlepszych filmów roku 2019 przez American Film Institute, The National Board of Review of Motion Pictures i magazyn „Time”. Doceniono go również podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów, na której został nominowany do nagrody w sześciu głównych kategoriach, w tym w kategorii „Najlepszy film dramatyczny".

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=If9ziaw8U-s

Naszym gościem będzie dr hab. Anna Cierpka, wykładowca na Wydziale Psychologii UW, psychoterapeutka w Centrum Pomocy Profesjonalnej, która w swojej praktyce psychologicznej wykorzystuje założenia terapii systemowej i techniki terapii narracyjnej oraz opiekun Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog". Jej doświadczenie obejmuje rozwiązywanie problemów dotyczących relacji w parze i w rodzinie.

Przed pokazem porozmawiamy z dr hab. Anną Cierpką o owych problemach i ich rozwiązywaniu od strony profesjonalnej. Po pokazie natomiast zapraszamy Państwa na dyskusję z udziałem naszego gościa i podzielenie się refleksjami na temat filmu.

Bilety można zakupić w kasie kina lub też na stronie.

*Dyskusyjny Klub Filmowy “Psycho mUWi” to projekt realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii "Dialog", działające na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Zapraszamy do śledzenia nas na stronie https://www.facebook.com/dkfpsychomuwi/?eid=ARCmL9__0WpywOepME0jS5xxBhKM1qb3JbyvUAVPez04d-iquuiewOoQ94aVSCWnFfBDLfOodmlT7zkn

Studenckie Koło Naukowe Psychoterapii DIALOG
Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Stawki 5/7, 00-183 Warszawa
logotyp